1:4 Kaberle hmm
  Martanci 26. 10. 2007 03:24:13
Bože 1:3 góla nám dal Tlustý mně poser.
  Martanci 26. 10. 2007 03:02:35
Tak si myslim že ve 3.třetině se máme ještě na co těšit pže poslední 2,5 minuty téhle třetiny byli fakt super.
  M.Lemieux 26. 10. 2007 02:45:46
1 : 1 :-((
  Martanci 26. 10. 2007 02:16:01
Sydor střílí často, ale má smůlu že buď mu to někdo zblokuje nebo to trefí vedle přál bych mu góla.
  Martanci 26. 10. 2007 02:13:28
Pro brankáře je zcela zbytečné mít brankoviště takovéto branky v dřívější NHL by neplatili jenže v té nové ano.Těchto branek kdy stál hráč v brankovišti jsem už viděl spousty.
  M.Lemieux 26. 10. 2007 02:05:12
Vedieme 1 : 0!!!!
  M.Lemieux 26. 10. 2007 01:51:21
Nezačali sme najlepšie!!!!Opppppáááá konštrukcia!!!!

Runcajs 25. 10. 2007 22:14:13
Ja teda neverim,ze tolik bodu je schopen dat...To nedal ani Jarda:-) a to ho castecne prehlizeli jako evropana.Na Krozbiho si davaj pozor,uz jen kvuli tomu ze je kanadan(at si o tom muzeme myslet co chceme). Proste kdyz se mu povesi na zada nakej Chara,tak proste ty body neda...
  Sun 25. 10. 2007 22:13:12
No, myslím, že Sidney by si zasloužil lepší spoluhráče do lajny, Sýkora mu evidentně nestačí a Reccimu už taky dochází síly. Problém je, že Malkin i Staal jsou centři a jinak moc tvořivých hráčů nemáme. Ale třeba se ještě první lajna sehraje. Doufám, že to dnes vyjde líp než minule a budou padát góly, řekněme 6:5 na nájezdy (Crosby 1+2 ;-) ).
  bigguy 25. 10. 2007 21:31:46
Sid pokud opravdu chce dokázat že je tím dálším" po waynem a mariovi tak by měl začít trochu víc dávat gólů .já uznávám že je dneska těšší se dostávat do šancí,ale jak sem se díval na utkání z rangers tak Jágr se dotěch šancí dostával jenom měl tu smůlu že je nedokázal proměnit.Crosby má určitě ten potenciál být nejlepší,ale pořád mu něco chybí.nechci poněm aby dával 80 gólů protože to dneska asi nejde ale tak kolem aspoň v této 45-50 a pak na vrcholu tak kolem té 70 ky a takových 170-180pts doufám že nejsem moc optimistický.
  M.Lemieux 25. 10. 2007 19:54:06
Šlégr..........Crosby urobí góól a to stačí nie!!!!Ale máš pravdu nemusá furt prihrávať!!!!

Šlégr 25. 10. 2007 19:42:52
Zdravím,no Sid by se dnes mohl trošku rozstřílet!!!
Kdyby dal,alespoň dva,tak by to bylo fajn!!!
A Sydor už by také mohl přidat,nějakej ten bodík!!!

Gawain 25. 10. 2007 14:33:44
Malkin ma este smlouvu na tuto a pristi sezonu. Pak ma na nej myslim klub este opcni pravo, takze tu nasledujici bude hrat za pittsburgh pod novou smlouvou nebo nikde. Kdyztak me nekdo opravte.
  barča 25. 10. 2007 13:16:54
tak jak s tim Torontem, taky by jsme Sidney mohl rozstřílet, zatim nic moc, Malkin zatím perfektní, neví někdo kdy mu končí nováčkovská smlouva?
  Malkin 24. 10. 2007 19:03:03
Ahoj Tucnaci tak jsme to zvladli...jsem si rikal ze to bude tesny..nasi meli hodne stesti ale obcas i smulu ale celkove jsme byli lepsii a navic muj milacek Malkin to rozhodl...jen tak dal proti Leafs to bude tezky uvidime go Pens Go
  barča 24. 10. 2007 18:28:57
no neřikala jsem, že to bude těsný? eště, že máme Žéňu Malkinů, ono to vypadá, že by snad letos mohl trumfnout i Sida, ten se zatim nijak moc neprojevuje
  Safi 24. 10. 2007 14:15:17
vcera paradni hlavne fleury, i kdyz mel kliku pritech dvou tyckach, myslim ze sme dopredu rozhodne uplne spatne nehrali, rozhodne tam byli sance i pekny akce, proti Torontu ocekavam brankostroj...
jinak ale musim rict ze se mi tam dost silne nelibi jeden utocnik, a to Gary Roberts...je pomalej, neveri si jeden na jednoho, jenom nahazuje, ani sem si nevsiml ze by nejakej puk u mantinelu vybojoval...myslim ze by mel misto nej dostat sanci nekdo mladsi...aspon na zkousku by mel naskocit Filewich, tot muj nazor

bigguy 24. 10. 2007 11:24:07
no zhodnotil bych to nasledovně :hra útočníků strašná ten přechod přes střední pásmo při přesilovkách no hrůza jedinou přesilovku zahráli dobře a štěstí že jí využili.jinak pens mi připadají že se nemůžou pořádně dostat do šance a Sid ten jak může dávat góly ,když ani nevystřelí na bránu.jediné pozitivum že Fleury se postupně do toho dostává.je to můj pohled ,abych se někoho nedotknul,ale připadalo mi že jsi pořádně ani neumí přihrát Jágr sice nebodoval ale aspoň se dostával do šancí a aji je připravoval a znašich mne boleli oči snad se to zlepší a už s TORONTEM
  M.Lemieux 24. 10. 2007 03:26:30
Pittsburgh Penguins!!!!Gratulujem Fleury!!!!Aj ostatný ste boli super!!!!
  M.Lemieux 24. 10. 2007 02:43:28
Musíme vyhrat!!!!
  Šlégr 24. 10. 2007 02:35:56
Tak a máme po druhé třetině!!! Bylo by docela fajnes,kdyby FLEURY udržel nulu!!!
  Martanci 24. 10. 2007 02:35:50
Tak si myslim že asi rozhodne ten jediný gól Malkina byla to parádní spolupráce. Další věc trestné střílení Staala bylo hrozně provedeno.
  M.Lemieux 24. 10. 2007 02:35:08
Konštrukcia!!!!Malkin!!!!
  M.Lemieux 24. 10. 2007 02:12:09
Malkin dobre hrá!!!!Recchi trošku spí!!!!
  Gawain 24. 10. 2007 02:03:47
Trestny strileni :-)
  M.Lemieux 24. 10. 2007 02:02:27
Góóóóóóóóóól!!!!Malkin!!!Super prihrávky!!!!
  Martanci 24. 10. 2007 01:45:31
Takže abych to shrnul zatím 1.třetinu: hokej výbornej, rychlej, spousta šancí.Uvidíme co přinesou zbylé 2.třetiny.
  Šlégr 24. 10. 2007 01:45:07
Tak jdu na cígo!!! No zatím nic moc hošani,doufám,že druhá třetina bude lepší,kor když začínáme přesilovkou!!!